Завантажити з Google Play Завантажити з App Store
Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0

Фільтра для води

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Фільтр з розсіювачем купитиЧому варто придбати фільтр на кран для проточної води?

 

Надзвичайно важливо мати доступ до чистої питної води кожного дня. Перш ніж потрапити до вашої домівки, вода очищуються громадською системою водопостачання, а потім транспортується через міські труби. Попри те, що на станції її відфільтрували, вода з-під крана не є абсолютно безпечною, адже вона може бути повторно забруднена через мережі громадського водопостачання. Тому проточна вода в наших домівках є непридатною для прямого пиття.

Чи вода з-під крана чиста?

Існують певні норми, які обмежують кількість і типи забруднень, які може містити водопровідна вода. Проте багатьом містам важко постійно забезпечувати своїх жителів чистою проточною водою. Їхні методи очищення води можуть не відповідати необхідному стандарту. Або часто виникають серйозніші проблеми, наприклад забруднені джерела води та несправні або застарілі системи трубопроводів. Найкращим рішенням у такому випадку стане встановити фільтр на кран для води.

Фільтр-насадка на кран здатний значно покращити якість води, його можна використовувати як на кухні, так і у ванній кімнаті, він простий у встановленні та може задовольнити різні потреби користувачів.

Але перед тим, як купити фільтр для води на кран, варто звернути увагу на якість вашої води.Фільтр для крана зелений

Які можуть бути забруднюючі речовини у воді та як їх визначити?

У проточній воді міститься низка забруднюючих речовин, одні з яких переважають більше, ніж інші. Джерело води, що використовується для водопостачання, міська водопровідна система та домашня сантехніка – все це відіграє важливу роль у тому, наскільки забруднена ваша питна вода.

  1. Бруд, пил та тверді домішки

Ви можете визначити, чи вода у вашому місті не була належним чином очищена, якщо вона помутніла або на дні осідає осад. Якщо ви помітили, що ваша вода неприємно пахне, це ще одна ознака того, що у вас може бути забруднена вода.

  1. Важкі метали, хлор і сірководень

Ці забруднювачі води включають хлор, важкі метали та сірководень. Такі елементи часто залишають після себе неприємний запах або присмак хлору, що робить його небажаним для пиття. Фільтр з активованого вугілля забезпечує чіткий, чистий смак.

Фільтр-насадка для кранаЩо видаляє фільтр на кран?

Фільтровану воду з-під крана можна використовувати для миття фруктів, приготування кави, чищення зубів, миття обличчя, приготування дитячої суміші тощо. Проточний фільтр для води на кран відфільтровує забруднюючі речовини, комах, водорості та іржу, а також ефективно видаляє смак і запах, хімічні речовини, важкі метали, пестициди тощо.

Звичайний фільтр на кран містять активоване вугільне волокно (ACF), вугільний блок (CTO), кераміку тощо. Однак не кожен фільтр для крана може відповідати стандартам для прямого пиття. Деякі компанії застосували інноваційну технологію для розробки довговічної системи фільтрації води ACF. Фільтрована вода перевірена на відповідність стандартам для прямого пиття, що повністю забезпечує щоденну безпеку води.

На що ще варто звернути увагу обираючи фільтр для води на кран?

Завдяки розумінню, на що звернути увагу обираючи найкращий фільтр на кран для вас, допоможе звузити вибір. Вам не потрібно витрачати гроші на воду в пляшках або пити нефільтровану воду з-під крана. Встановлення фільтра для крана покращує якість водопостачання та дозволяє вам і вашій родині підтримувати водний баланс.

Вибираючи найкращий фільтр на кран для води, покладайтеся на той, який забезпечує найбільше переваг. Основною метою є видалення шкідливих домішок, але зверніть увагу і на інші переваги, такі як компактність, легкість встановлення та простота заміни фільтрів вона.

Доступ до чистої питної води є необхідністю. На щастя, у вас є можливість купити насадку на кран в кухню, яка є ефективною, простою у використанні, економічною та екологічною. Підтримувати водний баланс ще ніколи не було так просто.

Наверх