Завантажити з Google Play Завантажити з App Store
Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0

Фарби для волосся

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

З давніх-давен люди завжди прагнули зміни своєї зовнішності. Технічний прогрес дозволяв удосконалити свої можливості у сфері краси. Фарбувати волосся, це швидкий та ефективний спосіб поміняти свою зовнішність на ту, яка зможе відображати ваш поточний настрій та стан душі. Протягом останніх століть звичка фарбувати волосся перекочувала і на чоловіків, що зробило її звичним для всіх і зараз ніхто не дивується, що близько половини населення планети хоча б раз фарбувало волосся в неприродний колір.

Види фарби для волосся


Існує всього два основні види фарб: професійні та непрофесійні.

 • Непрофесійні фарби відлаваються значно низькою якістю фарби. Проста мас-маркет фарба важко виводиться при зміні відтінку, оскільки пігменти проникають усередину настільки, що без втрати якості волосся це просто не вдасться. Переважна більшість фарб орієнтована універсальне використання, отже вони мають високий рівень вмісту перекису водню.
 • Професійна фарба для волосся має високу стійкість до втрати кольору. Практично відсутній запах аміаку, а також такі фарби багаті на компоненти, що доглядають. Саме ці компоненти не тільки дозволять надати вашому волоссю бажаного відтінку, але й зміцнити його корисними речовинами, від чого вони будуть здоровішими.

Одним із плюсів варто назвати можливість змішування кількох видів фарб. Так ви зможете створити для себе необхідний відтінок, але варто пам'ятати, що купувати фарби для змішування варто лише одного бренду.

Як вибрати фарбу для волосся?

Для початку варто зупинитися на призначенні тієї чи іншої фарби для волосся. Одні фарби роблять із натуральних складів, інші з хімічних, одні купують фарбу, щоб ненадовго змінити колір, інші хочуть, щоб фарба трималася якомога довше. З таких даних можемо виділити такі типи фарб.

 • Безаміачна фарба має невисоку стійкість і фарбує волосся всього на один тон. Не мають жодного негативного впливу на волосся. Не змінює структуру волосся, а також не викликає алергічних реакцій та подразнень під час фарбування.
 • Фарби з високою концентрацією аміаку. Міцно тримають первозданний колір, дозволяють отримати необхідний тон без залучення окислювача
 • Натуральна фарба для волосся містить пігменти та речовини, які органічно будуть взаємодіяти з вашим волоссям. Такі фарби роблять із хни, кори дуба, ромашки.

Якщо перед вами постав вибір кольору фарби або ви вирішили поміняти колір і не можете визначитися, то варто врахувати велику кількість факторів. Необов'язково форма вашої голови, колір волосся, форма очей допоможуть точно підібрати справжній колір. Варто пам'ятати якого темпераменту і характеру ви є особистістю. Дуже важко поєднати червону фарбу для волосся і несміливу дівчину. До такого кольору прагнуть більш непокірні, непокірні та енергійні жінки.

Декілька слів варто сказати про бренд і вартість фарби. Важливо розуміти, що дешева фарба не може мати високу якість, яка визначить структуру і колір ваших локонів на довгий час. Однак і не завжди варто довіряти виключно брендам. Якщо ви знаєте, що ваш регіональний виробник робить недорогу та якісну продукцію, то варто їх підтримати.

Де придбати фарбу для волосся в Україні?

Недорогу та якісну фарбу ви зможете купити у мережі магазинів OnePrice. Для вашого вибору представлений найвищий асортимент кольорів:

 • Червоний
 • Зелений
 • Синій
 • Рудий
 • Платиновий блонд
 • Чорний
 • Каштановий

У магазині представлений ряд фарб для волосся від національних та зарубіжних виробників. Якщо у вас виникли сумніви щодо вибору фарби, то ви обов'язково можете зателефонувати на нашу гарячу лінію. Консультанти порадять вам зразки, що максимально підходять під ваші індивідуальні особливості. Забрати свій товар ви зможете як самовивозом, так і через послуги поштової доставки по всій Україні.

Наверх