Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0
Каталог

Ополіскувачі для рота

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Правильний догляд за ротовою порожниною вимагає комплексного підходу, Не завжди зубна щітка з пастою може забезпечити повне очищення зубів від шкідливих бактерій. Тим більше крім зубів і на язиці і яснах присутня також велика кількість бактерій, яких варто позбавлятися. Використання ополіскувачів посилить захист ваших зубів, а дихання завжди залишатиметься свіжим і приємним.

Перший по-справжньому комерційний ополіскувач для ротової порожнини з'явився ще в далекому 1895 році в США, під відомим нам усім брендом Listerine. З того часу склад, ефективність, дизайн та популярність такого засобу набирали обертів.

Ополіскувач для рота: види

Освіжаючий ополіскувач — насамперед бореться з мікроорганізмами, які викликають неприємний запах із рота. Зазвичай для такого виду полоскалок для рота представлена ​​велика кількість запахів.

  • Для лікування ясен створює оптимальне середовище для профілактики від кровоточивості та запалення ясен. Можливе використання на початковому етапі хвороб з пародонтом.
  • Універсальні. Чи здатні діяти комплексно, і для лікування, і для профілактики порожнини рота.
  • Ополіскувач для чутливих зубів — захищає емаль зуба від запалень та підвищеної нервової чутливості.

Ополіскувачі для рота можуть ділитися і різновиди. Однією з головних різновидів є хімічний склад речовини та її добавки. Залежно від цього засіб може вирішувати певні завдання.

  • Фторвмісний ополіскувач — перешкоджає бактеріям ушкоджувати зубну емаль, тим самим захищає зуб від гниття та руйнування.
  • Без спирту. Одне з найкращих рішень для використання щодня. Ополіскувач не має різкого запаху і не несе жодної шкоди для корисної мікрофлори.
  • Ополіскувач для рота з хлоргексидином дозволяє позбавитися бактерій всього за одне полоскання. Хлоргексидин є одним із найпотужніших антисептиків у стоматології.

Який вибрати ополіскувач для рота?

Якщо ви хочете вибрати найбільш підходящий ополіскувач для себе, то вам варто спочатку замислитись про особливості свого організму. Якщо у вас простежуються проблеми із зубами чи яснами, то однозначно не варто брати звичайний освіжувач, а засіб лікувальної дії. Те саме стосується і антибактеріальних ополіскувачів з високим вмістом спирту. Знищивши шкідливу мікрофлору, ви знищуєте та корисну, позбавляючи її можливості боротися за здоров'я вашого організму. Якщо ваш організм слабкий, краще відмовитися від використання подібних полоскалок для рота. Вибір смаку засобу може залежати тільки від вас, а якщо питання стосується лікування, то для вибору засобу вам варто проконсультуватися зі своїм стоматологом.

Наверх