Завантажити з Google Play Завантажити з App Store
Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0

Ефірні олії

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Використання натуральних компонентів безперечно вітається у догляді за тілом. Тому зовсім не дивно, що на сучасному ринку косметичних продуктів представлена ​​велика різноманітність ефірних олій, які не тільки мають приголомшливий аромат, але й відрізняються позитивним впливом на шкіру. Виробники пропонують два види олій - базові та ефірні. Перші є універсальними, і можуть бути використані як складовий інгредієнт у різних кремах та лосьйонах. Однак другі характеризуються високою ефективністю у боротьбі з різними проблемами шкіри та волосся, оскільки мають унікальні властивості – антисептичну, омолоджуючу, відновлюючу, протизапальну та поживну. Давайте розбиратися у цьому питанні докладніше.

Ефірні олії – різновиди

Спочатку варто відзначити, що більшість олій категорично забороняється наносити на шкіру в чистому вигляді. В результаті можлива поява почервоніння і подразнення. Відмінний результат та висока ефективність таких засобів забезпечуються лише при обережному використанні та дотриманні правильних пропорцій. Можливе використання таких засобів у різний спосіб:

  1. Ванна та спа-процедури. Всього кілька крапель ефірних олій, якщо їх з'єднати з будь-якою базовою, можуть мати потужний відновлюючий ефект - зняття емоційної або м'язової напруги, забезпечення заряду бадьорості або розслаблення.

  2. Дифузори або аромалампи. Сеанси ароматерапії широко використовуються в медицині, оскільки науково доведено, що аромати здатні впливати на психологічне та фізичне здоров'я. Наповніть помешкання приємними ароматами, і ви не встигнете помітити, як ваш настрій покращиться.

  3. Масаж. Якщо додати кілька крапель ефірних олій до базових — забезпечується зволожуючий ефект. Додатково можливе надання таких впливів, як лімфодренаж, підвищення еластичності та тонізація.

Ефірні олії здатні збагатити звичні косметичні продукти, такі як креми та маски, корисними речовинами. Завдяки цьому отриманий результат вдвічі більше за вас порадує. Але для того, щоб ефірні олії надали необхідний вплив на шкіру, також буде потрібен правильний вибір:

  1. Імбир здатний покращити мікроциркуляцію крові.

  2. Ромашка наділена протизапальними властивостями.

  3. Розмарин незамінний на лікування хвороб епідермісу.

  4. Чайне дерево, гвоздика та лаванда допоможуть від висипу вугрів.

  5. Іланг-іланг, пачулі та троянда уповільнюють старіння шкіри.

  6. Апельсин і грейпфрут допоможуть позбутися целюліту.

Але ефірні олії можна використовувати не лише для догляду за шкірою, адже продукти для волосся також можна вдосконалювати. Наприклад, в маслі кедра містяться полінасичені кислоти та вітаміни. Завдяки цьому засіб сприяє зміцненню та забезпечує захист волосся від ламкості, тим самим попереджаючи випадання. Якщо додати маску для локонів корицю, пасма стануть більш блискучими і слухняними. Давно мрієте відростити довге волосся? Олія бергамота вам на допомогу, оскільки вона стимулює активне зростання.

Ефірні олії – вплив на самопочуття

Натуральні запахи безперечно надають сприятливий вплив, як у психічне здоров'я, і ​​на загальний емоційний стан. Підняти настрій у дощову погоду допоможуть олії апельсину та лимона. Після процедур з використанням цих олій забезпечено приплив бадьорості та сил. Сосна і грейпфрут, навпаки, допоможуть зняти стрес і розслабитися. Заспокійливим ефектом також має ваніль. Олія евкаліпта має антибактеріальний вплив. Потрібно підбадьоритися? М'ята стане ефективним помічником, до того ж як бонус такі масла допоможуть покращити концентрацію і зняти нервову напругу.

Не думайте, що якщо ви додали ефірну олію в скраб, засіб діє тільки на ділянки шкіри, що обробляються. Ефірні олії відрізняються глобальним впливом на весь організм загалом, стимулюючи обмінні процеси. Тому важливо вибрати правильний варіант для себе.

Ефірні олії – як вибрати якісний та натуральний продукт?

На хвилі моди та активного інтересу до чарівних натуральних ароматів на ринку з'явилося безліч виробників цих чудо-коштів, гарних та... різних. Це не дивно, адже попит неминуче породжує пропозицію. Але чи можна підстрахуватись від придбання синтетичних засобів під етикеткою натуральних продуктів? Насправді існують рекомендації, які дозволять підвищити вашу поінформованість у цьому питанні на етапі покупки:

  1. Спочатку слід уважно розглянути сам товар. Найчастіше олії представлені в фасуванні 5-10 мл. Ексклюзивні екземпляри можуть бути та в ємностях по 1-2 мл. Флакончик обов'язково має бути виконаний зі скла. Також важливо, щоб ємність була темною, а не прозорою. Під впливом ультрафіолету властивості олій погіршуються, про що знає кожен виробник, що поважає себе та клієнтів.

  2. Важливо, щоб пробка була щільно закрита і на ній було запобіжне кільце. Так ви переконаєтеся, що флакон до вас ніхто не відкривав. 

  3. Фірмова продукція часто оснащена крапельницею-дозатором, що забезпечує зручність у використанні. 

  4. Слід зазначити, що не всі фрукти та рослини, що приємно пахнуть, містять ефірні компоненти. Тому якщо ви побачите у продажу олії з полуниці, суниці, дині та винограду, з ефірними вони точно не мають нічого спільного. У кращому випадку йдеться просто про запашні речовини натурального походження, а в гіршому – це звичайні синтетичні засоби. 

Бажаєте купити ефірні олії від надійних торгових марок? У каталозі OnePrice представлена ​​виключно сертифікована продукція, якість якої не викликає жодних сумнівів.

Наверх