Завантажити з Google Play Завантажити з App Store
Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0

Засоби для чищення труб

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Чому забиваються каналізаційні труби

Якщо у ваших трубах утворилося засмічення, і ви не хочете, щоб воно переросло в аварійну ситуацію - варто скористатися засобом для чищення труб.

 Найчастіше питання, яким саме засобом для прочищення каналізації варто скористатися і який засіб для прочищення унітазу краще. Про це і докладно розповімо у цій короткій статті.

Давайте почнемо спочатку чому ж таке відбувається, і доводиться вдаватися до застосування засобів для прочищення труб.

Засор труб - досить часте явище. При легкому засміченні користуватися приладдям на кухні та в ванній буває досить проблематично, а при великих засміченнях водопровід взагалі можна вивести з ладу, залишитися без води і чекати повного ремонту каналізаційних труб.

Щоб вибрати правильний засіб і ще більше не нашкодити трубам, доведеться визначитися з причиною, через яку труби забилися:

1) Засмічення утворилося через волосся та сміття, яке скидалося в каналізацію;

2) Нашарування жиру і бруду на стінах, часта причина засмічення, коли просвіт труби звужується до критичних розмірів і вантуз вже не в змозі допомогти;

3) Спочатку неправильний пристрій труби - призводить до того, що вода не йде самостійно і відбувається застій у трубі.

Всі перелічені причини доволі просто усуваються, і при дотриманні правил експлуатації та монтажу можуть навіть не з'явитися, в інших же випадках варто звернутися до роботи хімічних засобів для прочищення каналізації.

2. Види засобів для прочищення труб

Засоби від засмічення труб вибирають за формою випуску та хімічним складом. Також вибір хімікату залежить від ступеня тяжкості засмічення.

За своєю консистенцією засоби для очищення труб бувають:

- Рідина (рідкий крот для чищення труб);

- гель (засіб для чищення труб крот);

- порошок (крот для чищення труб).

Кріт для труб

Порошок для прочищення труб – засіб досить агресивний, завдяки гранулам для прочищення труб має властивість потрапляти у дрібні тріщини та роз'їдати їх зсередини. Тому такими речовинами варто користуватися з обережністю, слідувати способу застосування та дозам, які вказані на упаковці товару. Не варто їх заливати окропом і залишати на ніч, таким чином можна пропалити прокладки і знадобиться вже повна заміна труб.

Рідини та гелеві речовини схожі в застосуванні. Один і другий вид засобів від засмічення труб мають менш сильну дію, оскільки якщо в системі водостоку все ще залишилася вода, їх концентрація і відповідно їхня дія знизиться. З цією властивістю пов'язана перевага гелевого засобу для чищення труб над рідиною, так як він не настільки добре змішується з водою і за рахунок цього швидше досягає місця забруднення і бореться з ним.

Засіб для прочищення труб Визначення хімічних засобів за їх складом

Хімічні речовини для видалення засмічення у трубах по-різному впливають на забруднення. Весь секрет криється у їхньому складі. Засоби для труб діють на основі таких активних речовин, як:

- луги – калій, натрій;

- кислоти – кислота уксусна, соляна, сірчана та інші.

Ці речовини використовуються для вступу в реакцію з органічними речовинами та розщеплення їх зсередини. Таким чином, якщо ваші труби забилися жирною їжею, вам допоможуть засоби на основі лугів. Якщо проблема засмічення в трубах стало волосся і шерсть тварин, тоді краще використовувати засоби на основі кислот.

Тепер ви знаєте, що стане для вас найкращим засобом для прочистки труб виходячи з вашого випадку, залишилося тільки подбати про техніку безпеки при застосуванні цих хімічних засобів для каналізації.

Щоб уникнути наслідків від використання засобів для очистки каналізаціонних труб варто дотримуватися таких речей:

- при роботі з засобами для чищення каналізаційних труб надягайте гумові рукавички;

- не стійте близько до місця застосування, доки йде реакція речовини;

- забезпечте відкритий доступ свіжого повітря до місця нанесення;

- при попаданні на слизову оболонку промийте великою кількістю води;

- зберігайте засоби для чищення у важкодоступному для дітей місці;

- завжди перед використанням читайте інструкцію на упаковці товару.

3. Де придбати засіб для очищення труб?

Купити засіб для чищення каналізаційних труб, що підходить саме для Вас, ви зможете прямо у нас в інтернет-магазині OnePrice – серед великого асортименту товарів вибрати для себе оптимальну ціну або купити крот для труб у гранулах зі знижкою. На сайті ви зможете швидко оформити замовлення та отримати його за короткий термін після покупки. Вибирайте зручний для вас спосіб доставки: поштою, кур'єром або до пунктів самовивезення.

Дзвоніть прямо зараз, щоб дізнатися детальніше та купити порошок для чищення труб!

Наверх