Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0
Каталог

Чоловічий одяг

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Стильний ремінь з пряжкоюЧоловічий одяг в інтернет-магазині Oneprice

З моменту появи людини одяг так чи інакше супроводжував його еволюції. Сховатися від холоду, прикрити вразливі місця, захищатися від ворогів, нести в собі сакральний та естетичний сенси, все це розвивалося разом з інтелектом людей і набуло актуального вигляду, поділяючись на чоловічу та жіночу, літню та зимову, робочу, модну та інші різновиди, задовольняючи всі потреби пов'язані з цим.

Одяг для чоловіків також розвивався, спектр різноманітностей ставав ширшим і насиченішим, підлаштовуючись під актуальні запити. Деякі деталі та елементи застаріли, інші взагалі зникли, а якісь набули суто декоративного призначення, що свідчить про розвиток як одного, так і практичного спрямування.

Якщо згрупувати окремі типи, можна виділити основні напрями, виконують кожну свою функцію.

Що вважається чоловічим одягом? Та загалом усе те, що орієнтоване саме на такого споживача. Нижня білизна (шкарпетки, труси), майки, підштанники, футболки, спецодяг (костюми, піжами, сакральні шати), аксесуари (ремені, краватки та інше), куртки та штани, верх і низ, словом - все, що зроблено для чоловіків. Такий же перелік відповідає як жіночому, так і універсальному одязі, але не йдеться про них.

Принципи вибору чоловічого одягуДоросла чоловіча піжама

Як при виборі будь-якого товару для покупки, для одягу також діють певні параметри, визначившись з якими, ви здійсните вдале придбання, яке буде відповідати всім вимогам.

●     Розмір - весь одяг, від шкарпеток до шапок, визначається цим параметром, адже люди різні та речі повинні цьому відповідати. За цією характеристикою підбирають речі в першу чергу, адже розміри чоловічого одягу відрізняються від жіночого.

●     Сезон - теплі або холодні, добре вентильовані або щільні, безліч характеристик поєднує цей пункт. Без поглибленого розгляду достатньо визначиться із сезоном і, швидше за все, ви не замерзнете або не страждатимете від спеки. Параметр, що безпосередньо впливає на комфорт і теплові функції.

●     Призначення - це визначення одягу тієї чи іншої завдання. Якщо аксесуари, то краватка для класичного костюма або стилю, "спецодяг" для взаємодії з хімікатами або радіацією, будівельне екіпірування для відповідних робіт, футболка для спорту і так далі. Визначивши призначення різко звужується спектр пошуків, що значно полегшує вибір.

●     Матеріал - другий найважливіший параметр, який буквально визначає позитивні і, якщо є, негативні властивості, властиві обраної речі. Іноді комбінація тих самих матеріалів у виробництві має впливом геть властивості одягу, про що теж треба пам'ятати.

●     Декорування - чоловіча мода, в наш час, не менш розвинена від інших напрямків, що дає широкий спектр вибору. Нехай критерій особливої ​​практичної користі не несе, але часто є одним із ключових при виборі двох речей, що відрізняються тільки декором.

●     Особливість - наприклад, чоловічий одяг великих розмірів, спеціальні карнавальні або косплеєрські костюми тощо, що не так легко замовити або знайти.

●     Тип одягу - аксесуари, куртки, білизна тощо. Як правило, людина починає шукати річ після появи необхідності чи виникнення бажання у якомусь конкретному типі речей. Якщо бюджет на купівлю обмежений, то визначення потрібного типу є фундаментальним параметром початку пошуку відповідного одягу.

Для вдалого придбання буде цілком достатньо перерахованих вище тем, це базові параметри, дотримуючись підбору за якими ви сильно мінімізуєте ризик придбання непотрібного або марного одягу, що, у свою чергу, заощадить ваш час та фінанси. Але на особливу увагу заслуговують чоловічі розміри одягу, досить легко пропустити цей нюанс і купити річ не міряючи, за старими показниками, а також не варто перевіряти за якою системою класифікований це самий розмір, адже європейські та американські вимірювальні шкали відрізняються, розміри відповідно.

А купити чоловічий одяг за гарною ціною і у високій якості можна в інтернет-магазині Oneprice з можливістю швидкої та зручної доставки в найкоротші терміни.

Наверх