Давайте розглянемо 7 занять, якими ви можете займатись, перебуваючи вдома.

 

1. Прочитайте книгу або подивіться серіал, який давно відкладали

Книги тренують мозок, розширюють наш словниковий запас, знижують стрес, а також розвивають уяву. Віддаєте перевагу художній або науково-популярній літературі? Купіть собі кілька книг і почніть більше читати цього тижня. Не забувайте, що якщо ви віддаєте перевагу аудіо, аудіокниги можуть стати для вас виходом.

 

2. Налаштуйте програму тренувань та заняття спортом в домашніх умовах

Якщо ви регулярно тренуєтеся, ви знаєте, що ключем до успішного та послідовного режиму тренувань є рутина. І мені не потрібно розповідати вам про користь тренувань та підтримання форми. Придбати аксесуари для занять спортом ви можете у нашому магазині.

 

3. Створіть “домашній сад”

Садівництво у всіх його проявах може принести багато радості. Окреме задоволення – спостерігати за ростом вашої рослини, усвідомлювати перебіг життя і сприймати себе частиною природи. Особливий терапевтичний ефект має робота з землею, наповнена енергією возз'єднання і заземлення. Цікаво, що навіть турбота про квітку на робочому столі заспокійливо впливає і поліпшує настрій.

 

4. Намалюйте картину

Мистецтво – це відмінний спосіб висловити себе, освоїти нову навичку та допомогти вам побачити звичайні речі абсолютно по-новому та направити свій творчий потенціал. Не маєте художніх навиків? Не страшно. Спробуйте створити картину з набором для розпису по номерам. Це не тільки сприяє розвитку творчого потенціалу, але й є чудовим засобом антистресу.

 

5. Слухайте більше музики

На фоні теперішніх подій та високого рівню стресу, потрібно знаходити способи, як розвантажити свою нервову систему. Ви можете слухати улюблені пісні або ж знайти нову музику зі своїх улюблених жанрів.

 

6. Настільні ігри

Зберіться з рідними та друзями та проведіть цей час з користю, розділяючи цей момент, коли ви всі разом. У нашому магазині ви можете знайти настільні ігри як для великої компанії, так і ігри для двох 18+.

 

7. Освойте нове хобі

Поки у вас є вільний час, ви можете освоїти нове хобі, наприклад, в'язання або шиття. Під час в'язання свідомість людини очищається від непотрібних тривожних думок, хаотичні занепокоєння змінюються розміреним аналізуванням та мудрими логічними рішеннями. Крім медитативного ефекту, у вас буде ще й гарна річ, зроблена власними руками, яку ви зможете носити.