Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0
Каталог

Батарейки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити батарейки в інтернет-магазині OnepriceНабір батарейок типу АА

Переважна більшість невеликих гаджетів черпають енергію з такого виробу як батарейки, у зв'язку з чим даний тип енергоносіїв має досить широкий видовий і типовий ряд з характеристиками, місцем застосування, і енергоємністю. Історія батарейок почалася в 1798 році і з тих пір зовнішній вигляд, функціонал, і обсяги енергії, що вміщається такими носіями, зазнали суттєвих змін і поліпшень, завдяки чому з наукової приблуди для експериментів батарейки набули статусу невід'ємної частини повсякденного життя.

Такий спосіб транспортування та зберігання енергії має як плюси, так і мінуси. Плюси полягають у помірній вартості та високому терміні придатності, а також компактності та легкодоступності. Мінуси – у поганій екологічності при ускладненій утилізації.

Різновиди батарейок

Оскільки діапазон гаджетів та аксесуарів, в яких використовуються батарейки, вкрай широкий і різноманітний за своїми розмірами та складовими, це обумовлює необхідність різноманітності і в самих енергоносіях. Батарейки різних типів відрізняються між собою потужністю, формою та терміном експлуатації. Серед основних типорозмірів можна назвати такі:

●     Тип С - цей тип батарейок може бути як сольовим так і лужним, із середньою напругою в 1,5В. Альтернативна назва "середнє барило". Типові розміри26,2 х50мм. Довжина характерна схожістю з типорозміром АА (50,5 мм), тому дає можливість заміни цим типом.

●     Тип D – маркуються залежно від хімічної складової (сольові – R20; лужні – LR20). Типові розміри становлять 34,2 х61, 5мм. Звичайна ємність таких батарей коливається від 8 до 12 тисяч мА-год. Альтернативна назва "великі барила"

●     Тип АА - Альтернативна назва "пальчикові батарейки" є найпоширенішим типорозміром, розмір таких батарейок 14х50,5мм. Цей типорозмір характерний тим, що в ньому виготовляють одноразові батарейки, так і багаторазові акумулятори. Ni-MH. За хімічним складом існують сольові та лужні, у випадку з іншими, вони набагато довговічніші та їх ємність у рази вища.

●     Тип ААА - Альтернативні назви "мізинчикові" та "міні-пальчикові". Характерні розміри становлять 10,5 х44, 5 мм. У цьому типорозмірі є як вторинні, і первинні елементи харчування. Через існування батарейок з різним складом електролітної рідини варіюється і їхня мінімальна напруга. У лужних батарейках це 1.5В і 1250мА·год, в сольових - 1.5В і 500мА·год, а акумуляторних батареях Ni-MH - 1.2В і 300-1250мА·ч.

●     Тип А23 - найменший типорозмір серед інших бочків з шириною 10,5мм і висотою 28,9мм. Як правило, використовують у брелоках.

●     Тип РР3 - прямокутна крона, що забезпечує високий рівень напруги 9В. Елементи живлення цього типорозміру можуть бути як літієві і сольові, так і лужні за складом електроліту, завдяки чому ємність варіюється в межах 400-1200 мА·год (найсильніші сольові, літієві - найсильніші). Розміри становлять 48,5 х26, 5х17, 5мм. конструкція самої крони є корпусом з шістьма батарейками з лужною або сольовою основою, або з трьома літієвими.

●     Тип таблетка – серед найпоширеніших, цей тип найменший. Використовують такі маленькі елементи живлення для годинника, ліхтариків, тюнерів, калькуляторів та інших. Форма такого типорозміру є циліндричною, у ній діаметр більший за висоту. Найпоширеніші типорозміри "таблеток" - CR2032 та CR2025.

 

мізинчикові батарейкиТакож існують і менш поширені типи батарейок, які на сьогодні просто або вийшли з експлуатації, або вкрай до цього близькі.

Що стосується видів батарей з електролітної рідини та сфери їх використання:

     Сольові елементи живлення мають невелику ємність (від 700 до 850 мАг), тому краще використовувати їх для живлення приладів з низьким енергоспоживанням. Якщо використовувати таку батарейку в потужному приладі, він попрацює кілька хвилин і ємність батареї вичерпається.

     Лужні елементи живлення мають набагато більшу ємність (від 1500 до 3200 мАг), що дозволяє живити пристрої з високим енергоспоживанням. Лужні батареї у пристроях з низьким навантаженням можуть працювати кілька років.

     Літієві елементи живлення підходять для постачання енергії потужної техніки. Все завдяки тривалості експлуатаційного періоду.

     Ртутні елементи живлення менш поширені через потенційну небезпеку для здоров'я та навколишнього середовища, а також складнощів утилізації.

     Срібні акумулятори використовуються для живлення дорогих пристроїв. Через високу вартість вони не застосовуються повсюдно.

 

Підібрати необхідні вам типорозміри від різних виробників та широкою варіативністю ємностей, за приємною ціною, ви можете з великого асортименту інтернет-магазину Oneprice.

Наверх