Холодні ноги ніколи не приносять задоволення. Відчуття холоду може бути неприємним, незручним і таким, що розчаровує, незалежно від того, коли і де ви його відчуваєте. І якщо ваші ноги все ще холодні навіть після того, як ви вдягли пару товстих вовняних шкарпеток, може бути складно зрозуміти, що робити.

 

чому мерзнуть ноги, купити шкарпетки

 

Ось найпопулярніші причини, чому мерзнуть ноги, і що ви можете з цим зробити за результатами опитувань кількох лікарів.


Поширені причини, чому ноги мерзнуть

 

1. Ваше тіло буквально холоднішає

Можливо, що ви є одним з тих людей, які мерзнуть — і правда, що так воно і є. Деякі люди природно відчувають холод сильніше, ніж інші. Хоча це іноді є ознакою зниження м'язової маси. Ті, хто мерзнуть, можуть мати відносно невелику м'язову масу для свого розміру тіла, і оскільки м'язи спалюють енергію, тіло може відводити тепло від кінцівок, таких як ваші руки та ноги, забезпечуючи м'язи енергією.

 

2. У вас поганий кровообіг

Всі мають систему кровообігу, яка відповідає за перенесення крові по всьому тілу, але системи кровообігу деяких людей менш ефективні. Якщо у вас поганий кровообіг, ваша кров може текти не так вільно або швидко, як повинна, і оскільки кровообіг може впливати на температуру тіла, це зниження кровотоку може викликати у вас відчуття холоду. Кровоносні судини на ногах і руках - одна з найменших і найчутливіших. Таким чином, поганий кровообіг може призвести до того, що ваші ноги та руки стануть особливо холодними.

 

Є багато причин поганого кровообігу. Наприклад, куріння та ожиріння є поширеними факторами ризику, а також сприяють іншим супутнім захворюванням (наприклад, захворюванням периферичних артерій або хворобою Рейно). Регулярні фізичні вправи, відмова від куріння та збалансоване харчування – це здорові звички, які можуть допомогти покращити кровообіг.

 

3. Багато стресу та напруги

Якщо ви відчуваєте сильний стрес або тривогу, швидше за все, спрацює реакція вашого організму «бий чи біжи». Коли це станеться, у вас збільшаться частота серцевих скорочень та кров'яний тиск, і ви можете помітити, що дихаєте прискорено. Це тому, що ваше тіло працює, щоб направити ресурси, такі як кров, поживні речовини та кисень, до ваших основних груп м'язів. Зрештою, саме ці м'язи, швидше за все, допоможуть вам ефективно "боротися" (або тікати).

 

Оскільки ваші руки та ноги не є основними групами м'язів, у них може спостерігатись зниження кровотоку під час стресу. А оскільки кровообіг відіграє ключову роль у регулюванні температури тіла, руки та ноги можуть стати холодними та/або липкими.

 

4. У вас недостатньо активна щитовидна залоза

Гіпотиреоз - це химерний термін, який означає, що ваша щитовидна залоза неактивна. Ваша щитовидна залоза є невеликою залозою в передній частині шиї, і її робота полягає у виробленні гормонів, що впливають на те, як ваше тіло використовує енергію.

 

Якщо у вас гіпотиреоз - знову ж таки, недостатня активність щитовидної залози - вона не виробляє достатньої кількості цих потрібних гормонів. Поступово це може призвести до того, що ваше тіло сповільниться та почне працювати гірше. І це може змусити вас відчувати втому, біль та депресію. Це також може призвести до того, що ви будете більш чутливими до холоду.

 

Деякі люди народжуються з гіпотиреозом, і є також кілька речей, які можуть викликати його у пізнішому віці. Є також кілька різних факторів ризику: жінки, люди старше 60 років, люди з сімейною історією проблем із щитовидною залозою, діабетики та багато інших можуть бути більш сприйнятливими до гіпотиреозу.

 

5. У вас може бути основне захворювання

У той час, як багато цих тригерів холодних ніг більш поширені і менш серйозні, деякі інші можуть бути більш тривожними і вимагають медичної допомоги. Якщо у вас розвинеться непереносимість холоду через якесь захворювання, це, ймовірно, супроводжуватиметься іншими симптомами. Завжди корисно звернутися за порадою до лікаря з приводу будь-яких проблем зі здоров'ям, які можуть виникнути.

 

чому мерзнуть ноги, купити шкарпетки


Що робити, якщо мерзнуть ноги

 

Як ви, напевно, вже зрозуміли, є кілька можливих пояснень, чому ваші ноги постійно мерзнуть. Деякі з них пов'язані з основними станами здоров'я, і ​​вам може знадобитися думка лікаря, щоб виявити першопричину та за необхідності отримати належне лікування. Тим не менш, лікар може підтвердити, що у вас немає проблем зі здоров'ям, про які варто турбуватися, і в цьому випадку ви можете бути впевнені, що у відмінній формі.

 

Ось кілька основних порад та корисних звичок, які допоможуть зігріти ваші мерзлі ноги:

  • Потягніться або перемістіть ноги: рух може викликати приплив крові до ніг, що допоможе вам їх зігріти.
  • Займіться фізичними вправами: регулярні фізичні вправи - це один із простих способів покращити кровообіг, що може допомогти вам запобігти замерзанню ніг.
  • Замочіть їх у теплій ванні для ніг: наповніть ванну або досить велику посудину теплою водою і залиште ваші крижані ноги приблизно на 15 хвилин, щоб нагріти їх та покращити кровообіг у цій області.
  • Використовуйте грілку: щоб заспокоїти замерзлі ступні та пальці ніг, оберніть їх теплою грілкою або ковдрою з підігрівом.
  • Мінімізуйте стрес: оскільки стрес може призвести до того, що ваші кінцівки похолонуть, варто знизити рівень стресу скрізь, де це можливо.
  • Носіть шкарпетки. Шкарпетки - очевидний спосіб зігріти та утеплити хронічно холодні ноги. Навіть краще - побалуйте себе розкішною парою шкарпеток для додаткового затишку. Купити шкарпетки ви можете за посиланням.
  • Скоротіть споживання тютюну. Куріння та вживання тютюну загалом пов'язане з кількома різними захворюваннями кровоносних судин. Зменшуючи споживання, можна знизити ризик виникнення деяких з цих станів.

 

чому мерзнуть ноги, купити шкарпетки