Завантажити з Google Play Завантажити з App Store
Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0

3D Ручки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Здатність втілити свої фантазії в реальність та розвинути творчі здібності, розширити свій кругозір та відчути себе творцем, створити щось справді оригінальне та красиве, у цьому вам допоможе 3D-ручка для творчості та створення тривимірних фігур із пластику.

У наш час створення 3D-моделей розвинулося дуже сильно, і такий цікавий винахід як 3д-ручка, який ще досить нещодавно був новим і недоступним для простих покупців, зараз доступний для всіх, з великим вибором різного асортименту та різновидів, з усіма їх особливостями та додатковими функціями. 3D-моделювання стало повсякденною річчю та новим видом творчості для дітей та дорослих.

Для дітей купівля 3д ручки – це шанс випробувати та розвинути свої художні здібності, малюючи не лише на одній площині двомірні зображення, а створюючи об'ємні фігури, деталі та об'єкти у трьох вимірах, при цьому розвиваючи свій просторовий зір та мислення. Створені за допомогою такої ручки об'єкти можна крутити, крутити, переставляти, загалом робити все, що можна зробити зі звичайними предметами, для комфортного становища при роботі з цим об'єктом.

Особливості та різновиди 3D-ручоктри де ручка

Сама ручка також не прикріплена до місця роботи, як і сам об'єкт творчості. Незважаючи на те, що пишучий інструмент потрібно заряджати від мережі, у багатьох примірниках може бути вбудований літієвий акумулятор, який дозволяє використовувати інструмент протягом 40-60 хвилин, без перерв, у будь-якому зручному місці, без прямого підключення до мережі.

Ручки для дитячої творчості поділяються на 2 типи:

 • Гарячі– такі види ручок малюють за рахунок твердого термопластика, який буває у вигляді лозин або котушок ниток. Пруття або нитки вставляються в отвір у задній частині ручки. При натисканні кнопки розташованої на ручці пластик нагрівається і виділяється через сопло. Пластик швидко застигає і здатний набувати будь-якої даної йому форми.

Переваги «гарячих» ручок у тому, що вони мають невелику вагу, компактність і міцність виробів, що швидко-застигають. Мінуси таких ручок у тому, що сопло ручки може нагріватись до високих температур. Найчастіше в ручках передбачений вентилятор для охолодження сопла та ручки, що створює шум при роботі.

 • Холодні– холодні ручки використовують рідку полімерну смолу. У корпус ручки вставляється картридж з рідким полімером і при натисканні кнопки полімер виділяється тонким шаром, який застигає під впливом випромінювачів утрафіолетових, розташованих на кінці корпусу.

Перевагами таких ручок є відсутність гарячих елементів та безшумна робота.

Види матеріалів для 3D-мистецтва

В основному для роботи 3D-ручок використовується ABS та PLA пластик.

три д ручка набір пластикуABS пластик

 • Швидко застигає за температури 100-110 градусів;
 • Висока міцність виробів;
 • Не схильний до розкладання;
 • Має гарну глянцеву текстуру;
 • Піддається вторинному виробництву під час утилізації.

Із недоліків – має специфічний запах. Варто використовувати в приміщеннях, що провітрюються.

PLA пластик

 • Плавиться за температури 160-180 градусів;
 • Не потребує охолодження;
 • Добре тримається на різних видах поверхонь;
 • Не має запаху;
 • Не схильний до природного усадки і деформації.

З мінусів – недовговічність та підвищена крихкість. Через рік об'єкт із полімеру стає крихким і починає розпадатися.

Як вибрати відповідну 3D-ручку

При виборі товарів для дитячої 3D творчості варто спиратися на матеріал використання ручкою. Для безпечного застосування дітьми варто вибрати товар, який використовує полімер без запаху або при виборі приладів, що працюють на іншому виді пластику, переконається, що ваше приміщення добре провітрюється.

При виборі гарячих ручок для дітей звертайте увагу на характеристики сопла, якщо воно сильно гріється, варто вибрати ручку із захистом сопла від зіткнення з ним. Є 3D-ручки для дітей з у яких температура нагрівання пластику не вище 50°З, вони виключають можливість обпектися.

Також звертайте увагу на додаткові особливості ручок. Це може бути автовідключення при довгому бездіяльності приладу, регулювання швидкості подачі пластику, LSD-дисплей для відображення корисної інформації на екрані, перемикання температурного режиму роботи та ін.

Якщо це у вашої дитини, це буде перша ручка для 3D-малювання, рекомендуємо вибрати набір з трафаретами для перших дитячих робіт.

Перед тим як купити 3D-ручку перегляньте характеристики, опис та комплектацію товару. Якщо ви купуєте тільки ручку в ній може бути мало або взагалі не бути матеріалу для неї. Тоді вам варто докупити комплект пластику для роботи.

ЗАВЖДИ читайте опис товару перед покупкою та інструкцію щодо застосування перед першим використанням продукту для 3D-моделювання. У різних ручок є свої особливості щодо застосування, наприклад, у деяких екземплярів, подвійне натискання на кнопку виводить стрижень у зворотному напрямку, десь нагрітий кінець стрижня завжди потрібно обрізати, десь стрижень зовсім не видаляється і його потрібно використовувати до кінця, а також багато інших особливостей, які потрібно враховувати.

При виборі ручки звертайте увагу на вікову категорію, для якої підходить та чи інша 3D-ручка.

 

Наверх